FANDOM


Namin%C3%A9_CGI_Talksprite.png Artikel Status: Hierdie artikel is Onder Konstruksie.

(Oop)
Hierdie artikel is geredigeer net gesamentlik geskep. Neem deel en let op die artikel praat bladsy.
Rede vir redigering: Beskryf die voorkoms van die Gees en Nagmerrie Dream Eater-weergawe.
Die laaste redigering was: 24.06.2019

User Pain88 (Sandra Ws) Porträt


Woeflower

Woeflower (Spirit) KH3D

Woeflower (Nightmare) KH3D

DreamEater Nightmare and Spirit Combination KH3D
Katakana ワルフラワー
Romaji Waru Furawā
Japanese Waru Flower
Tipe Spirit Dream Eater
Nightmare Dream Eater
Tuis Wêreld La Cité des Cloches
Traverse Town
Symphony of Sorcery
Spel Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance
Variations
Wheeflower

Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance

This Dream Eater is a total downer, inflicting negative status effects left and right and getting pouty when companions leave it behind.

1

2

Woeflower
Woeflower (Nightmare) KH3D
DreamEater Symbol - Dream Eater (Nightmare)
Katakana ワルフラワー
Romaji Waru Furawā
Japanese Waru Flower
Tipe Nightmare Dream Eater
Tuis Wêreld La Cité des Cloches
Spel Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance
Variations
Wheeflower

1

2

'N Woeflower is 'n droom eter wat verskyn in Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance. Sy Gees-weergawe word verkry via sintese, terwyl sy Nagmerrie-weergawe gevind kan word in La Cité des Cloches, en Traverse Town en in Symphony of Sorcery in 'n portaal.

Sy Reuse nagmerrie weergawe kan gevind word in La Cité des Cloches tydens 'n gebeurtenis.

Wanneer die gees weergawe verslaan word, verlaat sy agter die droomfragment Troubling Fantasy. Sy skakel aanval is Poison Rain.

VoorkomsEdit

Die Woeflower se Japannese naam beteken "bose blom", wat die Wheeflower se Japannese naam kontrasteer, aangesien die twee blom Dream Eaters veronderstel is om teenstrydighede te wees. Die Engelse naam verwys na "wee" of "groot hartseer en nood", wat die negatiewe aard daarvan beklemtoon en dit in teenstelling met die Wheeflower stel; beide die Woeflower en Wheeflower se name is ook woorde op die term "muurblommetjie."

Gees


Nagmerrie


Hierdie afdeling van die artikel is 'n Saadjie. Jy kan help deur dit uit te brei..Blue Rhapsody KHCOM

VermoënsEdit

VermoëskoppelingEdit

Woeflower se Prys lys
Icon Attack KHBBS
Poison Dive
Icon Attack KHBBS
Drain Dive
Icon Magic KHBBS
Poison
Icon Magic KHBBS
Sleepra
Icon Magic KHBBS
Sleepga
Stats Ability Icon KH3D
Attack Haste
Stats Ability Icon KH3D
Attack Haste
Stats Ability Icon KH3D
Attack Haste
Stats Ability Icon KH3D
Magic Haste
Stats Ability Icon KH3D
Magic Haste
Stats Ability Icon KH3D
Magic Haste
Stats Ability Icon KH3D
Magic Boost
Stats Ability Icon KH3D
Dark Screen
Stats Ability Icon KH3D
Dark Screen
Stats Ability Icon KH3D
Blindness Block
Support Ability Icon KH3D
Treasure Magnet

AanvalleEdit

Naam Element Vlak Ingesteldheid
BoT[1] SV[1] M[1] N[1]
Propeller StrikeDark1
Force of JulyDark1
Poison WhipDark1
Toxic DoomdelionDark1
MousetrapDark1
Degen MoonDark1
BlackoutNeutral8
ConfuseNeutral16
SleepNeutral1
Sleepra10
Sleepga20
Drain15
Combo Assist5

Naam Element Vlak Ingesteldheid
BoT[1] SV[1] M[1] N[1]
Propeller StrikeDark130%10%10%35%
Force of JulyDark15%35%10%25%
Poison WhipDark125%35%10%10%
Toxic DoomdelionDark110%10%30%5%
MousetrapDark110%5%20%5%
Degen MoonDark110%5%5%20%
SleepNeutral110% 15%
Sleepra10
Sleepga20
Dark MistDark1Gevorderde opdrag


Formules vir die sinteseEdit

Kingdom Hearts 3D: Dream Drop DistanceEdit

Die standaard Woeflower formule kan gekoop word vanaf die Moogle Winkel vir 200 munny sodra die Grid besoek is. Die Woeflower kan geskep word deur ses verskillende formules.

Kommentaar en verwysingsEdit

  1. 1,0 1,1 1,2 1,3 1,4 1,5 1,6 1,7 Ingestelheid: BoT=Bag of Tricks, SV=Shrinking Violet, M=Meddler, N=Natural

Eksterne skakelsEdit


Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.